Balen Promagic Yerli Beyaz Propolis Sıvı Ekstraktı 30ml
Balen Promagic Yerli Beyaz Propolis Sıvı Ekstraktı 30ml
Balen Promagic Yerli Beyaz Propolis Sıvı Ekstraktı 30ml

Balen Promagic Yerli Beyaz Propolis Sıvı Ekstraktı 30ml (1520)

Marka : Balen
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺68,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,90(KDV Dahil)

AYNI GÜN KARGO - YERLİ BEYAZ PROPOLİS - ORJİNAL ÜRÜN

Adet

Artır Azalt

Balen Promagic Yerli Beyaz Propolis Sıvı Ekstraktı Takviye Edici Gıda

Türkiye’den toplanan propolisten suda çözündürülerek elde edilmiştir.

Promagic Beyaz Propolis nedir? Balen Promagic Beyaz Propolis ne işe yarar? Balen Promagic Beyaz Propolis faydaları nelerdir?

Uzun süren AR-GE çalışmaları ile geliştirilen promagic, %100 yerli propolis ile üretilmiştir. Alkol içermeyen, su ile ekstre edilen üründe, propolisin şimdiye kadarki yöntemlerle etkin hale gelemeyen pek çok etken maddesi (350 den fazla fenolik yapı, flavonoidler ile 65 den fazla uçucu bileşen) etkin hale gelmiştir.

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladıkları çok güçlü antioksidan ve antimikrobiyal etkilere sahip tamamen doğal bir arı ürünüdür. Arılar tarafından, kovandaki mikropları yok etmek ve kovanın sterilizasyonu için kullanılır.

Bal arılarının ürettiği mucizevi bir ürün olan propolis, en az arının ürettiği bal kadar kıymetli ve faydalıdır. Sık sık arı poleniyle karıştırılır ancak arı poleniyle alakası yoktur. Genellikle kahverengi tonlarındadır. Aslına bakılırsa propolis arıların kovanı temizlemek için ürettikleri temizleyici bir maddedir. Kovan hazırlanırken kovanın yalıtımı için bu maddeyi kullanan arılar, kovanın iç kısmının da temiz kalmasını yine propolis sayesinde sağlar, kovanı dışarıdan gelecek zararlı madde ve mikroorganizmalara karşı bu şekilde korurlar.

Propolis kovandan çıktığı ham haliyle tüketilebilir özellikte değildir. Kovanda balmumu ile karışık halde, oldukça sert bir üründür. Bu haliyle vücudumuz propolisi yalnızca %2 oranında sindirebilmektedir. Dolayısıyla propolisin biyoyararlılığını arttırmak ve insan tüketimine uygun hale getirmek gereklidir. Bunun için mutlaka uzmanlar tarafından uygun koşullarda ekstraksiyon yani özütleme işlemi yapılmalıdır. 

Propolisin içeriğinde birçok vitamin ve mineraller bulunur. Propolis  B1, B2, C ve E vitaminleri ve demir, kalsiyum, magnezyum, çinko ve bakır gibi insan vücudunun en çok ihtiyaç duyduğu maddeler yönünden çok zengindir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 003482-17.11.2017

Balen Promagic Beyaz Propolis Sıvı Ekstraktı siparişiniz özenle paketlenerek gönderilmektedir. sifamarketim.com dan satın aldığınız Balen Promagic Beyaz Propolis Sıvı Ekstraktı siparişinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Şifa Marketim’ den saat 15:00 a kadar vermiş olduğunuz siparişler genellikle aynı gün içerisinde gönderilmektedir.

Dilediğiniz zaman Balen Promagic Beyaz Propolis Sıvı Ekstraktı siparişinizi www.sifamarketim.com sitemizden veya 05051478777 nolu telefon hattımızdan verebilirsiniz.

Balen Promagic Beyaz Propolis içeriğinde neler var?

Ürün İçeriği:  Yerli Beyaz Propolis Ekstraktı (%10), Steril Su

Besin Öğeleri                                    1 Şişedeki Toplam Miktar

Beyaz Propolis Ekstraktı                     3 Gr

Balen Promagic Beyaz Propolis Sıvı Ekstraktı nasıl kullanılır?

Ürün Kullanımı: Günlük alım dozu çocuklar için (4-10 yaş) günde 10 damla, yetişkinler için günde 20 damla tüketilmesi tavsiye edilir.

Ürün Gramajı: 30 ml

Uyarı: Açıldıktan sonra buzdolabında saklanması ve 2 ay içerinde tüketilmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Serin ve rutubetsiz ortamda, ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Emniyet Bandı kopmuş ambalajları satın almayınız.

** İlaç Değildir. Gıda Takviyesi Olarak Tüketilir **

** Türk Gıda Kodeksi' Ne Uygundur **

 
 

 

 
 
Detay List