LEKA DETOKS ÇAYI - DETOKS TEA

İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺24,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺14,90(KDV Dahil)

HIZLI TESLİMAT

DETOKS ÇAYI

"28 GÜN GÜNDÜZ DETOKS ÇAYI"

 "14 GÜN GECE DETOKS ÇAYI"

Detoksça yı, gündüz detoks çayı ve gece detoks çayı olmak üzeri iki farklı doğaliçeriğe sahip bitkiler ile formülize edilen organik bitki çayıdır. Detoks çayıtamamen natural içeriğe sahip bitki çayı olup gönül rahatlığı ilekullanabilirsiniz. Detoks çayı, 28 tane gündüz detoks çayı ve 14 tane gecedetoks çayı yer almaktadır. Detoks çayı günlük normal bitki çayları gibikullanılır.

 

DETOKSÇAYININ İÇERİĞİ 

Gündüz detoks çayı doğal içeriğinde mate çayı, oolong çayı, karahindiba çayı,rezene, zencefil, ısırgan otu, limon, gotu kola yaprağı bulunmaktadır. Gecedetoks çayı doğal içeriğinde sinemaki çayı, meyan kökü, çemen otu, nane yaprağı, alıç yaprağı, dulavrat otu, karnıyarık otu ve kedi otu kökü bulunmaktadır.


DETOKS ÇAYININ KULLANIMI  


Detoks çayı nasıl kullanılır, etkileri ve yan etkileri nelerdir. Gündüz çayı nasıl içilir; sabah bir fincan sıcak su içerisine bir tane gündüz çayı atılır demlenmesi beklenildikten sonra içilmesi öne
rilir. Gece çayı nasıl içilir; gece çayı iki günde bir gece olmak üzere bir fincan sıcak su içerisine atılır demlenmesi beklenildikten sonra içilmesi önerilir.

Detoks çayı 28 günlük olup yan etkisine rastlanmamıştır. Herhangi bir yan etki halinde kullanımı kesilmeli mutlaka bir hekime başvurulmal ıdır. Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez.