Uzamax Kapsül - Boy Uzatıcı 90 Kapsül

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺47,90(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

HIZLI TESLİMAT

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Uzamax Kapsül

90 Kapsül X 650mg


Uzamax Kapsül Nasıl Kullanılır?

Toplam 90 adet kapsülden meydana gelen 1 kutu uzamax yaklaşık 1 aylık kullanım içindir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak şartıyla günde 3 defa kullanılmaktadır.

Uzamax Kimler Kullanabilir? Kimler Kullanamaz?

Doğal olan ve bazı tozların karışımından hazırlanan   uzamax içerisinde doğal besinlerin ve bazı bitkilerin bulunmasından dolayı herhangi bir zararı olmamakla beraber şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bunun dışında 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığında uzamax kapsül kullanılması tavsiye önerilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca kapsülleri önerilen miktarın dışında kullanmamaya dikkat edin.


Uzamax Nedir?

Uzamax içerik olarak mineral ile kalsiyum içeren kalsiyum deposu tabirine layık bir üründür. Bu nedenden dolayı kişilerde sadece boy uzama işlemine yardımcı olmamak ile birlikte, düzenli ve dengeli beslenilebilmesine yardımcı olabilen bitkisel bir üründür. Uzamax içeriğinde yer alan vitamin ve mineraller vücudun boy uzamasına yardımcı olabilen tüm maddeleri içeriğinde barındırmaktadır. Uzamax içeriğinde yer alan tüm maddeler tamamen doğal ve bitkiseldir.

Uzamax herkes tarafından güvenle kullanılabilecek bir üründür. Uzamax, Tarım Bakanlığı onayına sahip olan bitkisel bir üründür. Kişiler tarafından güvenle düzenli olarak kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Uzamax İçeriğinde neler bulunur?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi uzamaxın içeriği tamamen bitkisel ve doğal bir yapıya sahiptir. Uzamaxın içeriğinde yer alan maddeleri aşağıdan inceleyebilmeniz mümkündür.

uzamax
Uzamax İçeriğinde aşağıdaki maddeler yer almaktadır:

Bakır, Çinko, Demir, Fosfor, Flor, Kalsiyum, Kükürt, Magnezyum, Mangan, Omega 3, Omega 6, Potasyum, Selenyum, Silisyum, Sodyum, B1 vitamini, B2 vitamini, B6 vitamini, C vitamini, E vitamini, Folik asit, Niasin Protein.

Uzamax Kapsül nasıl kullanılır?

Uzamax kapsül kişiler tarafından her gün düzenli olarak sabah, öğle ve akşam olacak biçimde 1’er kapsül olarak alınması yeterlidir.

Uzamax kimler tarafından kullanılabilir?

Uzamax toz ve kapsülleri her yaştan bireyler tarafından güvenle kullanılabilmektedir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmaması nedeniyle kişiler üzerinde yan etki durumları oluşturmaz. Doğal ve sağlıklı olarak kişilerin sağlıksal gelişimlerine destek olabilmektedir.

Uzamaxı satın aldıktan sonra düzenli olarak kullanmayı ihmal etmeyiniz. Bitkisel ürünlerin düzenli olarak kullanılması sonucunda istenilen etkiler elde edilebilir.

uzamax boy uzatıcı Uzamax hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

1) Uzamax’ın vücut ve organlara karşı zararlı etkileri bulunur mu?

Uzamax; bitkisel ve doğal yapısı nedeniyle kişilerin vücutlarına ya da organlarına zarar verici bir etki oluşturmaz. Geleceğe dair yan etkiler barındırmaz. Sahip olduğu doğal içerik sayesinde kişilerin doğal bir biçimde boy uzamasına sahip olmalarına yardımcı olur.

2) Uzamax’ı kaç yaşındaki kişiler kullanabilir?

Uzamax, her yaştan birey tarafından güvenle kullanılabilir. İster yetişkinler olsun, ister çocuklar sahip olduğu bitkisel yapısından oldukça yararlanabilirler.

3) Gelişim ve büyüme çağında olan çocuklar uzamaxı kullanabilir mi?

Uzamax gelişme ve büyüme çağında yer alan çocuklar için kullanılabilecek güvenilir bitkisel bir karışımdır. Sahip olduğu vitaminler ve mineraller çocuklarınızın gelişimine destek olmaktadır.

4) Sahip olunan genetik yapıya bağlı boy kısalığına karşı uzamaya yardımcı olabilir mi?

Uzamax toz ve kapsülleri kişilerin hem dengesiz ve yetersiz beslenme hem de genetik yapıları itibariyle sahip oldukları kısalığın önüne geçilebilmesine yardımcı rol oynayabilmektedir.

Tarım ve Köy işleri Bakanlığı’nın 14.05.2010 tarih ve G38-0393-00027-7 sayılı izni ile Türk Gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir.Mağazamızın Diğer Ürünleri İçin  TIKLAYINIZ
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Uzamax, Uzamax Kapsül, Uzamax Kapsül -, Uzamax Kapsül - Boy, Uzamax Kapsül - Boy Uzatıcı, Uzamax Kapsül - Boy Uzatıcı 90, Uzamax Kapsül - Boy Uzatıcı 90 Kapsül, Uzamax Kapsül - Boy Uzatıcı Kapsül, Uzamax Kapsül - Boy 90, Uzamax Kapsül - Boy 90 Kapsül, Uzamax Kapsül - Boy Kapsül, Uzamax Kapsül - Uzatıcı, Uzamax Kapsül - Uzatıcı 90, Uzamax Kapsül - Uzatıcı 90 Kapsül, Uzamax Kapsül - Uzatıcı Kapsül, Uzamax Kapsül - 90, Uzamax Kapsül - 90 Kapsül, Uzamax Kapsül - Kapsül, Uzamax Kapsül Boy, Uzamax Kapsül Boy Uzatıcı, Uzamax Kapsül Boy Uzatıcı 90, Uzamax Kapsül Boy Uzatıcı 90 Kapsül, Uzamax Kapsül Boy Uzatıcı Kapsül, Uzamax Kapsül Boy 90, Uzamax Kapsül Boy 90 Kapsül, Uzamax Kapsül Boy Kapsül, Uzamax Kapsül Uzatıcı, Uzamax Kapsül Uzatıcı 90, Uzamax Kapsül Uzatıcı 90 Kapsül, Uzamax Kapsül Uzatıcı Kapsül, Uzamax Kapsül 90, Uzamax Kapsül 90 Kapsül, Uzamax Kapsül Kapsül, Uzamax -, Uzamax - Boy, Uzamax - Boy Uzatıcı, Uzamax - Boy Uzatıcı 90, Uzamax - Boy Uzatıcı 90 Kapsül, Uzamax - Boy Uzatıcı Kapsül, Uzamax - Boy 90, Uzamax - Boy 90 Kapsül, Uzamax - Boy Kapsül, Uzamax - Uzatıcı, Uzamax - Uzatıcı 90, Uzamax - Uzatıcı 90 Kapsül, Uzamax - Uzatıcı Kapsül, Uzamax - 90, Uzamax - 90 Kapsül, Uzamax - Kapsül, Uzamax Boy, Uzamax Boy Uzatıcı, Uzamax Boy Uzatıcı 90, Uzamax Boy Uzatıcı 90 Kapsül, Uzamax Boy Uzatıcı Kapsül, Uzamax Boy 90, Uzamax Boy 90 Kapsül, Uzamax Boy Kapsül, Uzamax Uzatıcı, Uzamax Uzatıcı 90, Uzamax Uzatıcı 90 Kapsül, Uzamax Uzatıcı Kapsül, Uzamax 90, Uzamax 90 Kapsül, Uzamax Kapsül, Kapsül, Kapsül -, Kapsül - Boy, Kapsül - Boy Uzatıcı, Kapsül - Boy Uzatıcı 90, Kapsül - Boy Uzatıcı 90 Kapsül, Kapsül - Boy Uzatıcı Kapsül, Kapsül - Boy 90, Kapsül - Boy 90 Kapsül, Kapsül - Boy Kapsül, Kapsül - Uzatıcı, Kapsül - Uzatıcı 90, Kapsül - Uzatıcı 90 Kapsül, Kapsül - Uzatıcı Kapsül, Kapsül - 90, Kapsül - 90 Kapsül, Kapsül - Kapsül, Kapsül Boy, Kapsül Boy Uzatıcı, Kapsül Boy Uzatıcı 90, Kapsül Boy Uzatıcı 90 Kapsül, Kapsül Boy Uzatıcı Kapsül, Kapsül Boy 90, Kapsül Boy 90 Kapsül, Kapsül Boy Kapsül, Kapsül Uzatıcı, Kapsül Uzatıcı 90, Kapsül Uzatıcı 90 Kapsül, Kapsül Uzatıcı Kapsül, Kapsül 90, Kapsül 90 Kapsül, Kapsül Kapsül, -, - Boy, - Boy Uzatıcı, - Boy Uzatıcı 90, - Boy Uzatıcı 90 Kapsül, - Boy Uzatıcı Kapsül, - Boy 90, - Boy 90 Kapsül, - Boy Kapsül, - Uzatıcı, - Uzatıcı 90, - Uzatıcı 90 Kapsül, - Uzatıcı Kapsül, - 90, - 90 Kapsül, - Kapsül, Boy, Boy Uzatıcı, Boy Uzatıcı 90, Boy Uzatıcı 90 Kapsül, Boy Uzatıcı Kapsül, Boy 90, Boy 90 Kapsül, Boy Kapsül, Uzatıcı, Uzatıcı 90, Uzatıcı 90 Kapsül, Uzatıcı Kapsül, 90, 90 Kapsül, Kapsül,