Aksu Vital Misvaklı Diş Fırçası Yedek Başlıkları - 9 Adet Başlık
Aksu Vital Misvaklı Diş Fırçası Yedek Başlıkları - 9 Adet Başlık

Aksu Vital Misvaklı Diş Fırçası Yedek Başlıkları - 9 Adet Başlık

Fiyat : ₺31,90(KDV Dahil)

 

Aksu Vital Misvaklı Diş Fırçası Yedek Başlıkları - 9 Adet Başlık

 

·Dişlerinize bastırmadan yumuşak oval hareketlerle sağa ve sola doğru fırçalama tekniği ile kullanmanız tavsiye edilir.

·Birkaç kullanımdan sonra doğal bir ürün olması nedeniyle misvak liflerinde dökülmeler meydana gelebilir. Bu liflerin yanlışlıkla yutulması sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmemektedir.

·Aksuvital Misvak Diş Fırçasını kullanarak diş ve diş etlerinizi fırçalayabilir, aynı zamanda dilinizi ve damağınızı da aynı şekilde güvenle temizleyebilirsiniz.

·Belirli bir kullanım sonrasında kısalan misvak liflerinin her biri vidalı sistemle gövdeye bağlı olduğundan, her bir başlığı sola doğru çevirerek rahatlıkla çıkarabilir ve yenisi ile değiştirebilirsiniz (Şekil 2).

Uyarılar:

·Aksuvital Misvak Diş Fırçası kullanıldıktan sonra orijinal kabının içerisine yerleştirilir ve kapağı açık bırakılır. Ürünümüzün hava alması mikrop ve bakteri oluşumunun önüne geçecektir. Dolayısıyla ürünün hava alacak şekilde kendi özel kutusunda muhafaza edilmelidir

·Diğer plastik diş fırçalarıyla aynı yerde muhafaza edilmemelidir. Poliüretan kökenli fırçalardan akan kimyasal maddeler, doğal diş fırçamızın ahşap yüzeyine temas ettiğinde leke bırakır. Ayrıca ürünün kısa ömürlü olmasına neden olur.

·Aksuvital Misvak Diş Fırçası devamlı suda bekletilmez, misvakın lifleri su içerisinde sürekli olarak çözündüğünden ömrünü kısaltır, misvakta bozulmalara sebep olur, ahşap üzerinde lekeler oluşmasına neden olur.

·Aksuvital Misvak Diş Fırçası sabit bir gövde üzerinde vidalı fırça başlığı sistemine sahip olduğundan çocukların kullanması durumunda bu vidalarla oynanması veya kullanım nedeniyle yerinden gevşemesi söz konusu olabilir. Sökülebilen bu vidalı başlıkların yutulma tehlikesine karşı özellikle küçük yaştaki çocukların ürünü tek başlarına kullanmaması önerilmektedir.

Benzer Ürünler