Black Marble Kara Yılan Yağı Saç Sakal Serumu
Black Marble Kara Yılan Yağı Saç Sakal Serumu

Black Marble Saç Sakal Serumu 30 ml (Ü-4108)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺27,90(KDV Dahil)

AYNI GÜN KARGO - ORJİNAL ÜRÜN

Adet

Artır Azalt

Black Marble Saç ve Sakal Serumu 

Black marble ,  kara mamba yılan   yağı   içeren  sakal serumu  olarak üretilmiş özel bir  sakal   bakım yağıdır. Erkekler için  sakallar  olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Tüm dünyada sakal uzatmak erkekler için bir tarz haline gelmiştir. Fakat bu konuda en büyük sıkıntı seyrek ve zor uzayan sakallardır. Her erkek gür ve güçlü sakalları olsun ister. Yıllarca bunun için birçok yöntem denenmiş fakat etkili sonuçlar elde edilememiştir. Her erkeğin ideali olan bakımlı ve gür sakallara ulaşmak artık  black marble serum  ile çok kolay! Bu doğal içerikli ürün sayesinde artık sakallar eskisine göre daha bakımlı, canlı ve gür hale gelecektir. Eğer ki seyrek ve güçsüz sakallarınızdan sıkıldıysanız ve denediğiniz yöntemler işe yaramadıysa bu sakal serumu tam da sizin için! Bu sakal yağının birçok faydası bulunmaktayken herhangi bir yan etkisiyle karşılaşılmamıştır. Ürün birçok ülkede pek çok insan tarafından kullanılmış ve olumlu sonuçlar alınmıştır. 

Black marble içindekiler 

Kara mamba yılan yağı tamamen doğal içeriklidir. İçerisinde kara mamba yılanının derisinden elde edilen yağlar ve aynı zamanda yumurtasından elde edilen yağlar bulunmaktadır. Bu tam olarak içeriğin %31lik kısmını oluşturmaktadır. Aynı zamanda bu ürünün içerisinde mısır ve badem yağı da bulunmaktadır. Bu yılan türünün derisi yılda ortalama 2 defa yağ vermektedir. Bu yağ dünya çapında güçlü yenileyici özelliği bulunan bir yağ olarak bilinmektedir. Ayrıca mısır ve badem yağları ise besleyici ve gürleştirici özelliğe sahiplerdir. Bu doğal karışım sayesinde ortaya çıkan etki oldukça olumlu sonuçları beraberinde getirmektedir. 

Sakal serumu sakalı nasıl uzatır? 

Kara mamba yılan yağı serumu  etkisi kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren kendini göstermektedir. Zengin içeriği sayesinde kıl köklerini onarmaya ve yenilemeye yardımcı olur. Bu sayede kıl kökü hücreleri eskisine oranla daha hızlı gelişim gösterir. Şöyle ki ürün kullanılmaya başlandığı zaman kıl köklerinin güçlendirmeye yardımcı olur. Bu etki sakalların daha hızlı uzamasını sağlar. Kıl hücreleri beslendiği zaman kendini kopyalamaya başlar. Bu da seyrek yerler için besleyici etki yaratır ve köklerin zaman içerisinde beslenmesini aynı zamanda bu seyrekliğin yok olmasını sağlar. Bu besleyicilik kıl hücrelerinin yenilenmesini ve eskisine oranla daha hızlı çoğalmasına yardımcı olur bu sayede sakallar daha gür ve canlı olur. Kara yılan yağı hayalinizdeki gür sakallara kavuşmanız için size yardımcı olur. Bu ürün var olan sakallarınızın güçlenmesini ve hızlı uzamasına yardımcı olurken, seyrek bölgelerdeki köklerin güçlenmesini ve burada sakal oluşumunun gerçekleşmesini sağlanmasında katkı sağlar. Seyrek sakallı kişiler, sakalları ve bıyıkları yavaş uzayan ve sakalları kısa olan erkekleri için bu ürün oldukça etkili olmaktadır.

Black marble sakal serumu yılan yağı kullanımı

Kara mamba yağı  kullanımı oldukça basittir ve her erkeğin kullanımına uygundur. Ürünü kullanmadan önce mutlaka sakallarınızı ılık suyla yıkamalısınız ve temiz olduğundan emin olmalısınız. Eğer ki sakalınız varsa fakat yavaş uzuyorsa üründen 3-4 damla, eğer ki seyrek ise 6-7 damla olarak kullanmanız yeterlidir. Bıyık, Sakal ya da saç hangi bölgede uygulamak istiyorsanız buraya önerilen miktarda üründen damlatıp birkaç dakika masaj yaparak yağı yediriniz. Bu süreç içerisindeki rahatlığı siz de fark edebileceksiniz. Ürünü günde ihtiyacınıza göre 1-2 defa kullanabilirsiniz.

 

Detay List