Nivalis Isırgan & Sarımsak Şampuanı Parebensiz 400ml
Nivalis Isırgan & Sarımsak Şampuanı Parebensiz 400ml

Nivalis Isırgan & Sarımsak Şampuanı Parebensiz 400 ml (Ü-6045)

Marka : Nivalis
Fiyat : ₺104,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

NİVALİS

ISIRGAN & SARIMSAK ŞAMPUANI

400 ML

Kokusuz

 

 

 

Isırgan saç derisindeki kan dolaşımının hızlanmasında, saç köklerinin uyarılmasında; sarımsak ise saç köklerindeki problemlerin engellenmesinde yardımcı bir bitkidir. Saçlarınızın canlı ve parlak görünmesini sağlarken bir yandan da dökülme problemlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Sarımsak ve ısırganın benzersiz etkileşimi ile elde edilen “Nivalis Isırgan & Sarımsak Şampuanı” ile daha sağlıklı saçlara kavuşur.

 

KULLANIMI:

Nivalis Sarımsak & Isırgan Şampuanı’ndan yeteri kadar alınır ve saç derisine dairesel hareketlerle yapılan masaj şeklinde şampuan köpürene kadar uygulanır. Köpürme işlemi tamamlandıktan sonra saç bol su ile durulanır ve şampuan ikinci sefer aynı oranda saça uygulanıp saç üzerinde 2-3 dakika bekletilir. Saç tekrar durulanıp, kurutulur.

Bu işlem ilk 4 hafta her gün rutin olarak önerilir. İlk aydan sonra 1-3 gün aralıklarla şampuanın kullanılmasına devam edilmesi tavsiye edilir. ikinci aydan sonra 2-3 gün aralıklarla şampuanın kullanımına devam edilmesi tavsiye edilir.

Isırgan şampuanından daha iyi sonuç alınabilmesi için sıcak suyla temizlenmiş saça uygulanması tavsiye edilir.

 

Not: Sarımsak ve Isırgan Kokusu Kesinlikle Yoktur.

Detay List
Etiketler
Nivalis, Nivalis Isırgan, Nivalis Isırgan Sarımsak, Nivalis Isırgan Sarımsak Şampuanı, Nivalis Isırgan Sarımsak Şampuanı Parebensiz, Nivalis Isırgan Sarımsak Şampuanı Parebensiz 400ml, Nivalis Isırgan Sarımsak Şampuanı 400ml, Nivalis Isırgan Sarımsak Parebensiz, Nivalis Isırgan Sarımsak Parebensiz 400ml, Nivalis Isırgan Sarımsak 400ml, Nivalis Isırgan Şampuanı, Nivalis Isırgan Şampuanı Parebensiz, Nivalis Isırgan Şampuanı Parebensiz 400ml, Nivalis Isırgan Şampuanı 400ml, Nivalis Isırgan Parebensiz, Nivalis Isırgan Parebensiz 400ml, Nivalis Isırgan 400ml, Nivalis Sarımsak, Nivalis Sarımsak Şampuanı, Nivalis Sarımsak Şampuanı Parebensiz, Nivalis Sarımsak Şampuanı Parebensiz 400ml, Nivalis Sarımsak Şampuanı 400ml, Nivalis Sarımsak Parebensiz, Nivalis Sarımsak Parebensiz 400ml, Nivalis Sarımsak 400ml, Nivalis Şampuanı, Nivalis Şampuanı Parebensiz, Nivalis Şampuanı Parebensiz 400ml, Nivalis Şampuanı 400ml, Nivalis Parebensiz, Nivalis Parebensiz 400ml, Nivalis 400ml, Isırgan, Isırgan Sarımsak, Isırgan Sarımsak Şampuanı, Isırgan Sarımsak Şampuanı Parebensiz, Isırgan Sarımsak Şampuanı Parebensiz 400ml, Isırgan Sarımsak Şampuanı 400ml, Isırgan Sarımsak Parebensiz, Isırgan Sarımsak Parebensiz 400ml, Isırgan Sarımsak 400ml, Isırgan Şampuanı, Isırgan Şampuanı Parebensiz, Isırgan Şampuanı Parebensiz 400ml, Isırgan Şampuanı 400ml, Isırgan Parebensiz, Isırgan Parebensiz 400ml, Isırgan 400ml, Sarımsak, Sarımsak Şampuanı, Sarımsak Şampuanı Parebensiz, Sarımsak Şampuanı Parebensiz 400ml, Sarımsak Şampuanı 400ml, Sarımsak Parebensiz, Sarımsak Parebensiz 400ml, Sarımsak 400ml, Şampuanı, Şampuanı Parebensiz, Şampuanı Parebensiz 400ml, Şampuanı 400ml, Parebensiz, Parebensiz 400ml, 400ml,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR