Thalia Yaşlanma Karşıtı Kırışıklık Giderici Koenzim Q10 Sabunu 150 gr
Thalia Yaşlanma Karşıtı Kırışıklık Giderici Koenzim Q10 Sabunu 150 gr

Thalia Yaşlanma Karşıtı Kırışıklık Giderici Koenzim Q10 Sabunu 150 gr (4156)

Marka : Thalia
Fiyat : ₺29,00(KDV Dahil)

AYNI GÜN KARGO

ADET

Artır Azalt

Thalia Kırışıklık Giderici Coenzym Q10 Doğal Katı Sabun 150 gr

Ürün Bilgileri :
Thalia Doğal Coenzym Q10 Sabun içeriğindeki Koenzim Q10 sayesinde kırışıklarla cildin derinliklerinde savaşır ve cildin doğal Q10 seviyesini arttırır. Çevresel faktörler, UVA ışını ve stresin yol açtığı serbest radikallere karşı cildin savunma mekanizmasını harekete geçirir ve cilde yenilenmesi için gerekli olan enerjiyi sağlar.

Üzüm çekirdeği yağı ve Q10 cildin doğal yenilenme sürecinde rol oynayan önemli bileşenlerdir. Bu maddeler, cildin sağlıklı bir şekilde yenilenmesine, pürüzsüz ve genç görünümünü korumasına yardımcı olur.

Teknik Detaylar :
Hayvansal yağ içermez, kostik ve paraben içermez.

Ürün Kullanımı :
Yüzünüzü bol köpük ile yıkadıktan sonra maske şeklinde 2-3 dakika bekletin sonra yüzünüzü soğuk su ile durulayınız. Banyo sırasında kullanmak isterseniz sıcak su ile köpürtünüz ve tüm vücudunuza uygulayınız bir miktar bekleyiniz daha sonra ılık su ile durulamanız tavsiye olunur.

Özel parfümü ve dermotolojik olarak test edilmiş sabun bazı sayesinde cildinizin daha saf ve temiz olduğunu hissedeceksiniz.

İçindekiler / Ingredients:

SODİUM PALMATE, SODİUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, UBİQUİNONE, GLYCERİN, SODİUM CHLORİDE, TİTANİUM DİOXİDE, TETRASODİUM ETİDRONATE, TETRASODİUM EDTA, CİNNAMYL ALCOHOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPİONAL, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALİCYLATE, CİTRAL, CİTRONELLOL, LİMONENE.

Detay List
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR